Uruchamiamy dziś nowy serwis internetowy prezentujący ofertę KILOFEK-catering. Przejrzystość, estetyka, łatwa nawigacja sprawią, że korzystanie z nowej witryny będzie o wiele szybsze, łatwiejsze i przyjemniejsze.

W nowej odsłonie serwisu rozbudowaliśmy sekcję MENU, dzięki czemu można się więcej dowiedzieć o naszej ofercie, a zwłaszcza o przygotowywanych przez nas potrawach. W serwisie będzie można też znależć więcej informacji na temat posiłków profilaktycznych, które przygotowujemy na indywidualne zlecenie i dostarczamy w wybrane miejsce, a także o naszej nowej propozycji, czyli zestawach kanapek, które uprzyjemnią smakiem i atrakcyjnym wyglądem każde spotkanie prywatne czy też biznesowe, a także konferencje i szkolenia.

Nowa strona wzbogacona jest ponadto o sekcję NOWOŚCI – czyli nasz niewielki blog, w którym informować będziemy o najnowszych wydarzeniach, promocjach i zmianach w ofercie. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu technologii Responsive Web Design, nasza nowa strona dostosowuje swój layout do wielkości urządzenia, na którym czyta ją odbiorca – można ją od dziś swobodnie przeglądać nie tylko na komputerze, ale też na ekranie komórki czy tabletu.

Mamy nadzieję, że odnowiona strona spełni oczekiwania naszych gości i zachęci do skorzystania z usług KILOFEK-catering – doświadczonej marki świadczącej usługi cateringowe na terenie Górnego Śląska, w Mysłowicach, Katowicach i okolicach.