Posiłki profilaktyczne oferowane przez KILOFEK-catering

Posiłki profilaktyczne i regeneracyjne to ważny element codziennej diety pracownika. Jeśli zadbamy o regularnie dostarczanie zbilansowanych posiłków dla pracowników, w dużym stopniu będziemy mogli wpłynąć na ich zdrowie, samopoczucie, a nawet motywację do pracy, gdyż posiłki takie postrzegane są jako forma gratyfikacji za wykonywaną pracę i mogą umocnić więź pracownika z firmą.

Posiłki oferowane przez KILOFEK-catering to:

  • posiłki profilaktyczne (regeneracyjne) zgodne z obowiązującym rozporządzeniem o posiłkach profilaktycznych i napojach (w Internetowym Systemie Aktów Prawnych można zapoznać się z tekstem tego rozporządzenia).
  • indywidualne menu, układane zgodnie z wymaganiami i odpowiednim wyprzedzeniem.
  • odpowiednio spakowane i zabezpieczone potrawy, dostarczane w zgrzewalnych opakowaniach pod podany adres na określoną godzinę.

Posiłki profilaktyczne to dodatkowy benefit dla pracownika, ale także korzyść dla pracodawcy, gdyż pozwalają bezboleśnie wyznaczyć czas przerw przeznaczonych na posiłek oraz zwiększyć  poziom higieny i czystości w trakcie spożywania posiłków. Co więcej w rozumieniu przepisów o funduszu socjalnym świadczenie to stanowi koszt, a ponadto obiady grupowe są zwolnione ze składki ZUS. Niewątpliwie też organizacja przez firmę posiłków regeneracyjnych podnosi jej prestiż i wzmacnia wizerunek solidnego pracodawcy.

Nasza oferta, jak wcześniej wspomniano, obejmuje również dostawę gotowych dań – gwarantujemy punktualne dostawy w miejsce wybrane przez klienta, o wskazanym przez niego czasie. Dodatkowo przygotowaliśmy specjalną promocję, zgodnie z którą dowóz do miejscowości położonych bliżej niż 15 km od siedziby firmy jest bezpłatny! Dowóz posiłków profilaktycznych organizujemy w Mysłowicach, Katowicach, Tychach, Lędzinach, Bieruniu, Mikołowie, Chorzowie i wielu innych sąsiedzkich miejscowościach.

Przykładowe tygodniowe zestawy posiłków profilaktycznych

Standardowa cena za 1 posiłek (1000 kcal)  wynosi od 9,50 zł.

 

Szczegóły zamówienia i ostateczną cenę ustalamy zawsze po wykonaniu indywidualnej konsultacji.

Przykładowe zestawy:

Posiłki profilaktyczne – zestaw 1

Poniedziałek
Pierś z kurczaka
+ ziemniaki
+ surówka z białej kapusty

Wtorek
Bigos śląski
+ pieczywo

Środa
Spaghetti z mięsem
+ sos pomidorowy

Czwartek
Pulpety w sosie grzybowym
+ ziemniaki
+ surówka

Piątek
Kluski z mięsem
(10 szt.)
+ surówka

Sobota
Kotlet schabowy
+ ziemniaki
+ surówka

Posiłki profilaktyczne – zestaw 2

Poniedziałek
Potrawka z kurczaka
+ ryż

Wtorek
Kotlety mielone
+ ziemniaki
+ surówka

Środa
Kiełbasa smażona
+ ziemniaki
+ surówka

Czwartek
Pierś z kurczaka
+ ziemniaki
+ surówka

Piątek
Ryba panierowana
+ ziemniaki
+ surówka

Sobota
Pieczeń wieprzowa
+ ziemniaki
+ surówka

Galeria przykładowych posiłków profilaktycznych